Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Zabawki

Beztroska zabawa dziecka jest nieodłączną formą jego rozwoju.
Bezpieczne, kolorowe zabawki motywują dzieci do rozwoju motoryki małej, a także pomagają w rozwijaniu umiejętności społecznych między sobą, logicznego myślenia poprzez odgrywanie ról, ćwiczenie wyobraźni, kreatywność i ruch. Najlepszym pomysłem na prezent dla dziecka jest drewniana zabawka, która idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju zabaw. Zabawki wykonane z drewna są bezpieczne, twałe oraz bardzo modne.  Dokładamy wszelkich starań by wszystkie sprzedawane zabawki w naszym sklepie spełniały normy bezpieczeństwa obowiązujące w europie. Kategoria zabawki to nie tylko ekologiczne drewniane zabawki, pchacze, maszyny do szycia dla dzieci, chodziki, domki dla lalek, kuchnie dla dzieci, maskotki, zabawki edukacyjne ale również szeroka gama produktów dziecięcych firmy bestway oraz intex. Dmuchane place zabaw, namioty, namioty tipi, domki do zabawy, walce do nauki chodzenia, dmuchane kojce oraz wszystkie pompowane akcesoria do wody. 


Chcesz zapewnić swojemu dziecku odpowiednie narzędzie, która znacznie ułatwi naukę chodzenia?Wybierz pchacz chodzik Picollo wykonany z drewna. Idealnym pomysłem na prezent dla dziewczynku będzie domek dla lalek lub interaktywna drewniana kuchnia dla dzieci, dzięki której zabawa w dom lub kuchnie będzie znacznie łatwiejsza.


Zabawki drewniane w ofercie dollo.pl są ekologiczne, trwałe i wysokogatunkowe. Mogą być przekazywane przez lata nie tracąc na użyteczności. 


Popularne działy w naszym sklepie w kategorii zabawki: 

Beztroska zabawa dziecka jest nieodłączną formą jego rozwoju.
Bezpieczne, kolorowe zabawki motywują dzieci do rozwoju motoryki małej, a także pomagają w rozwijaniu umiejętności społecznych między sobą, logicznego myślenia poprzez odgrywanie ról, ćwiczenie wyobraźni, kreatywność i ruch. Najlepszym pomysłem na prezent dla dziecka jest drewniana zabawka, która idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju zabaw. Zabawki wykonane z drewna są bezpieczne, twałe oraz bardzo modne.  Dokładamy wszelkich starań by wszystkie sprzedawane zabawki w naszym sklepie spełniały normy bezpieczeństwa obowiązujące w europie. Kategoria zabawki to nie tylko ekologiczne drewniane zabawki, pchacze, maszyny do szycia dla dzieci, chodziki, domki dla lalek, kuchnie dla dzieci, maskotki, zabawki edukacyjne ale również szeroka gama produktów dziecięcych firmy bestway oraz intex. Dmuchane place zabaw, namioty, namioty tipi, domki do zabawy, walce do nauki chodzenia, dmuchane…

[Zobacz więcej]
Wyświetl:
Flaga
Produkty w promocji
Producent
Gwarancja
Kolor
Twój wybór: Usuń wszystko