Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Wyciskarka do cytrusów ELDOM CW3

Producent: Eldom
  • 59,00
  • -
    +
  • W magazynie
Moc 30
Prędkość: 20500
Regulowanie obrotów: nie
Ilość poziomów obrotów: 1
BPA free: Nie określono
Cicha praca: Tak
Rewers (wsteczny bieg): Nie określono
Niekapek: Nie określono
Blokada przed włączeniem otwartego urządzenia: Nie określono
Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
Nóżki antypoślizgowe : Tak
Uchwyt ułatwiający przenoszenie : Nie określono
Możliwość czyszczenia elementów w zmywarce : Tak
Dodatkowe informacje:

dwa kierunki obrotów głowicy – maksymalna wydajność

Wyposażenie:

popychacz, pokrywa, ślimak BPA FREE, filtr, podstawa filtra, kolektor soku, szczoteczka do czyszczenia, pojemnik na odpadki, instrukcja obsługi

Kolor: srebrny
Gwarancja: 24 miesiące

Nie ma nic lepszego, niż chłodny sok cytrusowy z rana! To idealny dodatek dla każdej diety, ponieważ dostarczy Ci wiele witamin oraz minerałów, a jednocześnie będzie niezwykle pyszny!

Przedstawiamy Państwu wyciskarkę do cytrusów ELDOM CW3, która zaoferuje wszystko, czego oczekujesz od swoich urządzeń!

Przede wszystkim, jest niezwykle funkcjonalna. Zapewni najwyższą wydajność podczas przygotowania napoju dzięki dwóm kierunkom obrotów głowicy. Do Twojej dyspozycji pozostaje również sitko filtrujące miąższ i pestki, aby jakość Twojego soku była nie do przebicia!

W trosce o czystość Twojej kuchni urządzenie jest również wyposażone w wylewkę z zaworem zapobiegającym kapaniu. Ponadto, ochrona przed przegrzaniem stanowi wysokie zabezpieczenie podczas użytkowania z urządzenia – nawet przez najmłodszych!

Co ważne, urządzenie jest również łatwe w czyszczeniu i konserwacji – pewne elementy z powodzeniem możesz umyć w zmywarce!

Serdecznie zachęcamy do zakupu wyciskarki ELDOM CW3 oraz zapoznania się z pozostałymi ofertami w naszych kategoriach sprzętu AGD.