Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Waga łazienkowa elektroniczna ELDOM GWO230

Producent: Eldom
  • 42,90
  • -
    +
  • W magazynie
Maksymalne obciążenie 150
Dokładność pomiaru 100
Zasilanie: bateryjne
Pamięć użytkowników : Nie
Mierzenie tkanki tłuszczowej : Tak
Konstrukcja platformy : szkło
Kolor: biało - pomarańczowy
Gwarancja: 24 miesiące

Waga łazienkowa to podstawa każdego domu, gdzie ważne jest dbanie o zdrowie i gdzie uważnie śledzi się efekty zbilansowanej diety. To również świetny sprzęt dla każdego zapalonego sportowca, który bada przyrost swoich mięśni.

Dlatego z dumą przedstawiamy nasze proste, lecz niezwykle wydajne oraz funkcjonalne urządzenie – wagę łazienkową ELDOM GWO230 EMMA.

DLACZEGO WŁAŚNIE TA WAGA BĘDZIE STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ?

To estetyczny i prosty design, który dyskretnie podkreśli wystrój Twojej łazienki. W dodatku dostępna jest w bardzo przystępnej cenie!

Mało tego, jest ultra cienka (17mm) i w związku z tym z łatwością przechowasz ją pod szafką, bądź zabierzesz ze sobą, tam gdzie jej potrzebujesz. Czytelny wyświetlacz LCD udzieli Ci informacji dotyczącej wagi (do 150kg) oraz przeładowania urządzenia i rozładowania baterii.

Waga jest również niezwykle wytrzymała ponieważ posiada platformę z bezpiecznego szkła. W trosce o środowisko zadbaliśmy o to, aby urządzenie było energooszczędne i dlatego wyposażyliśmy je w automatyczne wyłączanie.

Serdecznie zachęcamy do zakupu wagi łazienkowej ELDOM GWO230 EMMA, jeśli szukasz najlepszych rozwiązań w dobrej cenie!

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi ofertami w naszych kategoriach sprzętu AGD.