Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Waga bagażowa ELDOM WB20

Producent: Eldom
  • 28,90
  • -
    +
  • brak
  • Produkt chwilowo niedostępny.

Automatyczne wyłączenie : Tak
Maksymalne obciążenie 50
Dokładność pomiaru 50
Sygnalizator przekroczenia obciążenia : Tak
Wyświetlacz LCD : Tak
Wskaźnik rozładowania baterii : Tak
Termometr: Nie
Kolor: zielony
Gwarancja: 24 miesiące

Kiedy musisz się szybko spakować na samolot ciężar bagażu jest kluczową wartością, którą powinieneś zmierzyć! Dlatego warto zaopatrzyć się w wagę bagażową ELDOM WB20 TRAVEL, która pomoże Ci nie tylko z ważeniem bagażu, ale również paczki czy makulatury.

Waga posiada bardzo kompaktowe wymiary, więc z łatwością spakujesz ją ze sobą w podróż. Ponadto posiada czytelny wyświetlacz LCD i funkcję automatycznego wyłączania, który znacznie ułatwią korzystanie z urządzenia oraz oszczędzą jego baterie.

Wyświetlacz poinformuje Cię również o przeładowaniu urządzenia lub rozładowaniu baterii. Waga oferuje również możliwość zmiany jednostki, abyś mógł bez problemu korzystać z niego również na zagranicznych lotniskach, bądź nadając paczkę według obcych wytycznych.

Serdecznie zachęcamy do zakupu wagi bagażowej ELDOM WB20 TRAVEL, jeśli szukasz najlepszych rozwiązań dla swojej kuchni w najlepszej cenie!

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi ofertami w naszych kategoriach sprzętu AGD.

Produkty, które również mogą Cię interesować