Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Trampolina ogrodowa 312 cm 10 ft z siatką DOLLO SPORT + drabinka

Promocja Darmowa dostawa Producent: Dollo Sport
  • 899,00 589,00
  • 312 cm 252 cm
  • -
    +
  • W magazynie
Dodatkowe informacje:

Wysokość ramy – 60 cm, Ilość sprężyn – 54 szt., Ilość nóg – 3 podwójne w systemie “U”, Ilość słupków siatki – 6 słupków, Wysokość siatki – 180 cm, Mata – materiał PP, odporna na UV oraz wilgoć, Osłona na sprężyny – TAK

Wyposażenie:

W ZESTAWIE: stelaż trampoliny, mata, siatka ochronna, akcesoria potrzebne do montażu, bezpieczna drabinka

Kolor: wielokolorowy
Gwarancja: 24 miesiące

Skakanie na trampolinie przynosi niesamowitą radość nie tylko dzieciom, ale też dorosłym! Skakanie na trampolinie to najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu z dziećmi. Wiadomo, że w dzisiejszych czasach nasze pociechy często rezygnują z aktywności na świeżym powietrzu na rzecz czasu spędzonego przed komputerem. Taki scenariusz nie będzie mieć miejsca gdy w ogródku stanie trampolina, która zapewnia wszystkim domownikom niezapomnianą rozrywkę.

Skoki na trampolinie przyczyniają się do rozwoju kondycji fizycznej dzieci. To niezwykle ważne by dbać o kondycję dzieciaków od najmłodszych lat i zaszczepiać w nich pasję do aktywności ruchowej.

Marka Dollo Sport wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom naszych konsumentów i prezentuje Państwu model trampoliny ogrodowej o średnicy 312 cm. Wysokiej jakości trampolina ogrodowa została wyposażona w mocną siatkę bezpieczeństwa o wysokości 180cm, tak aby zabawy na trampolinie były absolutnie bezpieczne.

Aspekt bezpieczeństwa jest dla nas absolutnie najważniejszy, dlatego nasza trampolina dla dzieci posiada niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TUV GS.

Trampolina ogrodowa 312cm posiada specjalnie wzmacnianą, stabilną konstrukcję, zamykane wejście oraz hartowane sprężyny. Słupki konstrukcyjne zostały pokryte grubą warstwą pianki. Materiały, z których powstała trampolina ogrodowa zostały przetestowane pod kątem granicznych temperatur, wilgoci i promieniowania UV.

Trampolina ogrodowa dla dzieci DOLLO SPORT to Twoje własne centrum rozrywki i sportu w zaciszu domowego ogródka! W zestawie wraz z trampoliną ogrodową znajdziemy matę, siatkę ochronną oraz wszelkie niezbędne akcesoria potrzebne do montażu.

Pamiętaj, najmłodsi użytkownicy trampoliny powinni korzystać z niej tylko pod nadzorem osoby dorosłej.