Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Pompa basenowa piaskowa BESTWAY 58499 + piasek

Producent: Bestway
 • 789,00
 • -
  +
 • W magazynie
Dodatkowe informacje:
 • Piasek: 0,45 – 0,85 mm
 • Średnica węża: 3,8 cm
 • Wydajność pompy: 7751l/h
 • Przepływ wody w układzie: 7751l l/h
 • Zalecana wielkość basenu: 1100 l – 54500 l
 • Zasilanie: 220-240V~, 230W
Kolor: szary
Gwarancja: 24 miesiące
Pompa filtrująca do basenu ogrodowego to główny i absolutnie niezastąpiony element instalacji basenowej. Pompy piaskowe do basenu to najskuteczniejsze urządzenia w procesie oczyszczania wody basenowej. W porównaniu z tradycyjnymi papierowymi filtrami są całkowicie bezkonkurencyjne. Woda w basenie oczyszczanym pompą piaskową jest krystalicznie czysta i przejrzysta.

To czysta zachęta do błogich kąpieli w upalny dzień. Wiadomo, że podczas korzystania z basenu ogrodowego nanosimy często sporo zabrudzeń do wody. Włosy, pyłki krzewów, drzew, kwiatów, naskórek, tłuszcz i inne drobne zanieczyszczenia, które mogą znaleźć się w basenie ogrodowym to wprost idealna pożywka dla drobnoustrojów i mikroorganizmów. Dlatego w trosce o higienę i bezpieczeństwo naszych konsumentów przedstawiamy model pompy ogrodowej piaskowej renomowanej marki Bestway nr 58499.

Bestway to marka, która zdobyła zaufanie tysięcy konsumentów dzięki użyciu najwyższej jakości komponentów i zachowaniu niskich cen. Pompa piaskowa do basenu 58499 o wydajności 8327 l/godzinę pasuje idealnie do basenów o pojemności maksymalnej 54 500 l. Ten model posiada antykorozyjny zbiornik, który mieści w sobie 20 kg piasku kwarcowego.

Piasek kwarcowy to wprost doskonały surowiec o właściwościach filtracyjnych przeznaczony do pomp basenowych z filtrami piaskowymi. Obecnie, piasek kwarcowy określa się mianem najskuteczniejszego materiału filtrującego wodę basenową.

Pompa piaskowa marki Bestway dokładnie oczyszcza wodę basenową z wszelkich zanieczyszczeń i nie pozwala na zgromadzenie się glonów na dnie basenu i powierzchni wody. Pompy piaskowe utrzymują poziom wody basenowej na stałym poziomie. Woda w basenie krąży – zasysana do filtra jest oczyszczana i wpuszczana z powrotem tworząc efekt krystalicznie czystej wody. W zestawie wraz pompą piaskową basenową i wszelkimi akcesoriami niezbędnymi do jej podłączenia dołączamy 25 kg najwyższej jakości piasku kwarcowego.