Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Pompa basenowa piaskowa BESTWAY 58486 + piasek

Promocja Producent: Bestway
  • 999,00 969,00
  • -
    +
  • W magazynie
Dodatkowe informacje:
  • Piasek: 0,45 – 0,85 mm
  • Średnica węża: 3,8 cm
  • Wydajność pompy: 11355 l/h
  • Zalecana wielkość basenu: 1100 l – 66600 l
  • Zasilanie: 220-240V~, 230W
Kolor: szary
Gwarancja: 24 miesiące
Pompa basenowa to serce basenu ogrodowego. Ten sprzęt zapewnia nam klarowną, nieskazitelną wodę basenową. Wiadomo, że podczas korzystania z basenu ogrodowego nanosimy do środka basenu pyłki drzew i kwiatów, naskórek, tłuszcz, włosy, trawy czy inne drobne zanieczyszczenia. Te zanieczyszczenia po czasie przemieniają się na doskonałą pożywkę dla drobnoustrojów i mikroorganizmów. Dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich bliskich zakup pompy basenowej jest niezbędny.

Pompa basenowa piaskowa sukcesywnie filtruje wodę, poprzez stały obieg wody i przepuszczenie wody basenowej przez filtry. Pompa piaskowa do basenu to główny i praktycznie niezbędny element instalacji basenowej. Utrzymanie pompy filtrującej do basenu należy do bardzo prostych. Zalecamy, aby po udanym sezonie basenowym wymienić piasek kwarcowy na nowy.  Taki zabieg znacznie przedłuży żywotność i wydajność pompki do basenu ogrodowego.

Marka Bestway to renomowana firma, która zdobyła zaufanie tysięcy Polaków dzięki wysokiej jakości produktów przy zachowaniu niskich cen. Pompy basenowe piaskowe marki Bestway to gwarancja najwyższej jakości i skuteczności. Pompy piaskowe do basenu dokładnie oczyszczają wodę litr po litrze z zanieczyszczeń typu włosy, pyłki, kurz, liście traw, naskórek itp. Pompy basenowe piaskowe nie dopuszczą do momentu, w którym zauważasz gromadzenie się glonów na dnie i na powierzchni wody basenowej czy zielonkawego koloru wody. Nie musisz się martwić, że przez pompę basenową będzie ubywać wody w Twoim basenie. Pompy basenowe marki bestway utrzymują poziom wody basenowej na względnie stałym poziomie. Woda jest w ciągłym obiegu, wpuszczana do filtra i oczyszczona z powrotem trafia do basenu.

Obecnie, najbardziej wydajną pompą basenową jest właśnie pompa piaskowa. To jeden z najskuteczniejszych sposobów filtracji wody basenowej. Piasek kwarcowy zawarty w pompie basenowej to idealny materiał filtracyjny przeznaczony do oczyszczania wody. Model pompy piaskowej Bestway 58486 posiada timer, dzięki któremu można indywidualnie zaprogramować konkretny czas pracy pompy.

Wydajność pompy basenowej piaskowej marki Bestway 58486 to 11 355 l/godzinę, ten model ma zastosowanie w basenach o maksymalnej pojemności wynoszącej 66 600 litrów.

Do zestawu wraz z pompą oraz wszelkimi akcesoriami niezbędnymi do jej podłączenia dołączamy najwyższej klasy piasek kwarcowy o wadze 25 kg.