Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Maszynka do mielenia mięsa ELDOM M200ZT

Producent: Eldom
  • 264,90
  • -
    +
  • W magazynie
Moc 700
Schowki na akcesoria : Tak
Dwa kierunki pracy silnika : Tak
Dodatkowe informacje:

łatwa obsługa i konserwacja, duża wydajność: 1,5 kg/min

Wyposażenie:

3 sita (3 mm, 5 mm, 8 mm)

3 tarki (do ziemniaków, grube wiórki, plastry)

zestaw do kebbe

zestaw masarski

Kolor: biało - szary
Gwarancja: 24 miesiące
Tradycyjne mielenie mięsiwa może znacznie wpłynąć na jakość domowych potraw. Jeśli szukasz funkcjonalnego i wydajnego rozwiązania dla Twojego domu, to maszynka do mięsa ELDOM M200ZT może być właśnie dla Ciebie!

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na ten model?

Ta maszynka łączy w sobie wszystkie funkcje i zalety, których szukasz w jednym urządzeniu. Przekonaj się sam!

 Wysoka jakość wykonania. Urządzenie jest wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz posiada wszystkie potrzebne funkcje dla wygodnego użytkowania. Ma solidną i stabilną budowę, a jego silnik działa w dwóch kierunkach, aby znacząco wpłynąć na wydajność i szybkość mielenia.

 Łatwa obsługa i konserwacja. Urządzenie posiada wiele praktycznych wyjmowanych schowków, aby można je było łatwo czyścić. Intuicyjna konstrukcja zapewnia prostą obsługę.

 Wyposażenie w przydatne akcesoria. W zestawie znajdziesz aż trzy rodzaje sit w wymiarach: 3mm, 5mm i 8mm. Poza tym urządzenie jest również wyposażone w trzy tarki oraz zestaw masarski i do kebbe.

Serdecznie zachęcamy do zakupu maszynki ELDOM M200ZT MATT, jeśli ważna jest dla Ciebie najwyższa jakość w najlepszej cenie!

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi ofertami w naszych kategoriach sprzętu AGD.