Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Kuchenka elektryczna ELDOM PG20N

Producent: Eldom
  • 137,90
  • -
    +
  • W magazynie
Moc 2250
Regulacja temperatury: Tak
Lampka kontrolna: Tak
Klapa: Nie
Punkty grzejące 2
Nóżki antypoślizgowe : Tak
Kolor: czarny
Gwarancja: 24 miesiące

Podwójna moc, podwójna wydajność!

Indukcyjna kuchenka ELDOM PG20N TWICE, to niezawodne urządzenie, które pomoże Ci przygotować posiłki nie tylko w zaciszu domowym, ale również w podróży! Dzięki dwóm palnikom, zapewni szybkie nagrzewanie wszystkich przygotowywanych przez Ciebie potraw.

Czemu kuchenka ELDOM PG20N jest tak wydajna?

Jej moc osiąga aż 2250W oraz posiada 2 płyty grzejne o średnicy 16cm i 13cm. Korzystanie z nich obu jest znacznie udoskonalone dzięki przydatnym funkcjom, w które wyposażona jest ta niezwykła kuchenka turystyczna:

- antypoślizgowe stopki,

- lampka kontrolna,

- płynna regulacja temperatury.

Ta niezawodna kuchenka turystyczna może z powodzeniem służyć również jako przenośne urządzenie w każdym nowoczesnym gospodarstwie domowym. Przekonaj się jak jego prosta obsługa poprawi jakość Twoich potraw oraz znacznie przyśpieszy proces ich przygotowania!

Serdecznie zachęcamy do zakupu kuchenki indukcyjnej ELDOM PG20 TWICE jeśli ważna jest dla Ciebie kuchenka indukcyjna nadążająca za Twoim stylem życia!

Ponadto zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami w naszych kategoriach sprzętu AGD.