Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Filtr ceramiczny do nawilżacza powietrza ELDOM NU20 (nuf20)

Producent: Eldom
  • 9,90
  • -
    +
  • W magazynie
Dodatkowe informacje:

pasuje do nawilżacza Eldom NU20, eliminuje skutki uboczne stosowania twardej wody w nawilżaczu, zapobiega osadzaniu sie kamienia na przetworniku ultradźwiękowym, mozliwośc mycia pod bieżącą wodą, częstotliwośc wymiany 1/rok

Kolor: biały
Gwarancja: 24 miesiące

Czy zależy Ci na jak najwyższej jakości powietrza nawilżanego przez Twoje urządzenie? Czy ważna jest dla Ciebie regularna konserwacja i wymiana filtrów do nawilżacza?

ELDOM NUF20 to filtr dedykowany do niezawodnego ultradźwiękowego nawilżacza ELDOM NU20 AROMA.

Filtr działa na zasadzie odwapniania wody ze zbiornika, co nie pozwala osadzać się wapnu na meblach w Twoim pomieszczeniu. Dlatego tak ważne jest, abyś regularnie go wymieniał!

Ważnym atutem filtra jest jego wysoka jakość, ponieważ został wykonany z ceramiki, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i będzie służyła wysoką trwałością. Zapewni Ci najwyższą jakość powietrza w pomieszczeniu aż do 35m2! Ponadto przy maksymalnym napełnieniu pojemnika z wodą umożliwi nieprzerwaną pracę przez 17 godzin.

Serdecznie zachęcamy do zakupu filtru ELDOM NUF20 oraz nawilżacza powietrza ELDOM NU20 AROMA, jeśli szukasz najlepszych rozwiązań w dobrej cenie dla wysokiej jakości swojego powietrza!

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi ofertami w naszych kategoriach sprzętu AGD.