Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Filtr ceramiczny do nawilżacza powietrza ELDOM

Producent: Eldom
  • 13,50
  • -
    +
  • W magazynie
Dodatkowe informacje:

pasuje do nawilżacza Eldom NU4, pasuje do nawilżacza Eldom NU5, pasuje do nawilżacza Eldom NU6, ceramiczny, eliminuje skutki uboczne stosowania twardej wody w nawilżaczu, zapobiega osadzaniu sie kamienia na przetworniku ultradźwiękowym, mozliwośc mycia pod bieżącą wodą, częstotliwośc wymiany 1/rok

Kolor: biały
Gwarancja: 24 miesiące

Uwaga, niniejszy filtr ceramiczny jest dedykowany dla serii ultradźwiękowych nawilżaczy powietrza marki ELDOM w modelach: NU4, NU5 oraz NU6.

Warto dbać o regularną wymianę filtrów w Twoich urządzeniach. Warto inwestować w ich jakość.

Z dumą przedstawiamy Państwu nasz wysokiej jakości filtr ceramiczny dla ultradźwiękowych nawilżaczy powietrza. Materiał jego wykonania zapewnia niezwykłą trwałość oraz niezastąpioną efektywność przy odkamienianiu wody.

Pamiętaj, iż regularna wymiana filtra jest niezwykle ważna. Dzięki odkamienianiu wody nie będziesz miał problemów z cząsteczkami wapna unoszącymi się w powietrzu i osadzającymi w Twoim wnętrzu, tworząc niekorzystne osady.

Dbaj o siebie i swoją rodzinę. Dbaj o regularną wymianę filtrów ceramicznych!

Serdecznie zachęcamy do zakupu filtru ceramicznego ELDOM  oraz nawilżaczy tej marki, jeśli szukasz najlepszych rozwiązań w dobrej cenie.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi ofertami w naszych kategoriach sprzętu AGD.