Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Drewniana tablica edukacyjna magnetyczna PICOLLO PRYMUS

Promocja Producent: Picollo
  • 99,00 49,90
  • prymus mądra sowa
  • -
    +
  • W magazynie
Kolor: wielokolorowy
Gwarancja: 24 miesiące

Dzieci uwielbiają bawić się w szkołę, której nieodłącznym elementem jest tablica. Dzięki tablicy Picollo Twoje dziecko może rozwijać swoje zdolności plastyczne, ćwiczyć pisanie oraz liczenie. Z jednej strony tablicy znajduje się powierzchnia do pisana kredą, z drugiej magnetyczna powierzchnia do pisania mazakami. Tablica została starannie wykonana z materiałów najwyższej jakości, bezpiecznych. Czarna strona tablicy przeznaczona jest do malowania kredą.

Całość takich kredowych rysunków można bez problemu zmazać po skończonej zabawie za pomocą dołączonej do zestawu gąbeczki. Biała strona tablicy przeznaczona jest do malowania mazakiem suchościeralnym (który również można zmazać gąbeczką na koniec zabawy).

Rewelacyjny zestaw dla każdego małego dziecka. Edukacyjna tablica to wyśmienita zabawa, bez względu na płeć. Kochają ją chłopcy, kochają ją dziewczynki – również rodzice chętnie się nią bawią ze swoimi pociechami. Wielofunkcyjna tablica edukacyjna pobudza wyobraźnię i kreatywność, a także ćwiczy zdolności manualne u najmłodszych. Świetna zabawa nigdy nie ma końca.