Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Drewniana skrzynia klocki PICOLLO CARSET

Producent: Picollo
  • 45,90
  • carset witaminki bigtown
  • -
    +
  • Produkt aktualnie niedostępny, w celu uzyskania dodatkowych informacji proimy o kontakt (+48) 32 555 02 21 lub pod adresem E-mail: sklep@dollo.pl
  • Produkt chwilowo niedostępny.

Dodatkowe informacje:

Wymiary:
- długość 22 cm
- szerokość 12 cm
- wysokość 7 cm

Kolor: wielokolorowy
Gwarancja: 24 miesiące

Jedna zabawka posiada wiele zastosowań. Łączy w sobie skrzynkę do przechowywania narzędzi oraz obiekt do stworzenia różnych konstrukcji. Dziecko może zbudować samochód, dźwig, robota i wiele innych wymyślonych przez dziecko projektów. Dziecko może zamienić się w majsterkowicza, złotą rączkę lub mechanika, naśladować dorosłe czynności. To doskonały sposób na ćwiczenie koncentracji, cierpliwości, wyobraźni i pamięci. Zabawa z warsztatem ponadto uczy dziecko technicznego, logicznego myślenia, dzięki czemu doskonale stymuluje prawidłowy rozwój mózgu. Drewniane elementy nie niszczą się i mogą być używane wielokrotnie. Nie straszna im żadna zabawa – pozostaną w nienaruszonym stanie nawet po godzinach uderzania młoteczkiem.Zestaw konstrukcyjny 4 w 1 to ciekawa propozycja nie tylko dla chłopca. W tym zestawie znajdziecie nie tylko śrubki i klocki do budowy, ale również drewniany element do wykonania skrzynki. Dziecko będzie mogło z dostępnych elementów dorobić uchwyt i skrzynka gotowa, ale to nie koniec możliwości. Takie zabawki są unikatowe ze względu na wielość opcji, których dostarczają.

Skrzynka na narzędzia, pojazdy, roboty i inne konstrukcje powstaną przy użyciu dostępnych elementów. Wszystko zależy od Waszej pomysłowości.