Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Blender ręczny wielofunkcyjny Kalorik TKG MX 2000 BASIC

Promocja Darmowa dostawa Producent: Kalorik
  • 349,00 119,00
  • basic large
  • -
    +
  • W magazynie
Moc 1200
Regulowanie obrotów: tak
Tryb pracy pulsacyjnej: Tak
Automatyczne wyłączenie : Nie określono
Miksowanie: Tak
Rozdrabnianie - siekania : Tak
Mieszanie: Tak
Ubijanie piany : Tak
Mielenie mięsa : Nie
Krojenie na plastry : Nie
Ścieranie ziemniaków : Nie
Zagniatanie ciasta : Nie
Cięcie w kostkę : Nie
Tarcie na wiórki : Nie
Krojenie na frytki : Nie
Wyciskanie soku z cytrusów : Nie określono
Wyciskanie soku - sokowirówka : Nie określono
Kolor: czarny
Gwarancja: 24 miesiące

Za pomocą blendera Kalorik można szybko posiekać, zetrzeć i rozdrobnić pokarmy. Wszystko to jest robione szybko i bardzo dokładnie. Zakres prac jest szeroki, wystarczy zastosować odpowiednią przystawkę. Malakser jest przydatny przy większości posiłków, które robimy codziennie w domu.

Dzięki blenderowi Kalorik z metalową końcówką blendującą bez problemu przygotujesz koktajle, smoothie, zupy typu „krem”, sosy itp. Idealny do przygotowywania deserów, a także posiłków dla dzieci i niemowląt. Z wielofunkcyjnym blenderem Kalorik z łatwością ubijesz śmietanę lub przygotujesz pyszne bezy. Trzepaczka przyda Ci się do ubijania śmietany i białek. Możesz dzięki niej przygotować pyszne desery, bezy i ciasta nadając im idealną konsystencję

Dzięki płynnej regulacji prędkości praca z blenderem Kalorik jest niezwykle precyzyjna oraz wygodna. Zapewnia ona pełną kontrolę pracy urządzenia. Sterowanie nim jest niezwykle proste – wystarczy mocniej nacisnąć przycisk, aby blender przyspieszył. Im mocniej naciskasz, tym większe obroty uzyskujesz. Możesz intuicyjnie wybierać wszystkie prędkości, bez przerywania pracy i decydować o stopniu rozdrobnienia składników.