Basen ogrodowy Intex 28316

28316

Nowy produkt

999,00 zł z podatkiem

 • wymiary: 400 x 200 x 100 cm
 • pojemność 6836 litrów
 • w zestawie:
  - basen ogrodowy
  - pompa filtrująca
  - bezpieczna drabinka
  - niezbędne do podłączenia pompy akcesoria
  - wkład filtrujący do pompy
  - łatka naprawcza
  - instrukcja w języku polskim
 • wykonany z wytrzymałego PVC
 • łatwy w montażu

Więcej szczegółów

999 Przedmiotów

Wymiary basenu 400 x 200 x 100 cm
Waga 68 kg
Zalecane wypełnienie wodą 90 %
Pojemność 6836 l
Wydajność pompy 2006 l/h
Zasilanie pompy 220-240V
Materiał wykonania PVC
Wyposażenie basen, pompa filtrująca, niezbędne do podłączenia pompy akcesoria, wkład filtrujący do pompy, łatka naprawcza, instrukcja w języku polskim
Gwarancja 24 miesiące
basen_stelażowy_ogrodowy_intex
Basen ogrodowy stelażowy Intex 28316
Kolejna propozycja marki Intex na wspólne, rodzinne wakacje – ogrodowy basen stelażowy, o wymiarach 400 x 200 x 100 cm. Zapewni miejsce zarówno do spokojnego relaksu, jak i szalonych zabaw dla kilku osób. Klasyczny design oraz kształt prostokąta świetnie zaprezentują się na tle ogrodowego krajobrazu. Basen ogrodowy Intex wyróżnia się naprawdę stabilną i trwałą konstrukcją, zabezpieczaną od zewnątrz podwójnymi, metalowymi nogami. Trójwarstwowe, solidne PVC tworzy mocne i trwałe ścianki boczne oraz dno, które jednocześnie są przyjemne w dotyku i posłużą jako wygodne oparcie. Dla Twojego komfortu basen stelażowy Intex wzbogacony został w podstawowe wyposażenie – wydajną pompę z filtrem dla zapewnienia odpowiedniej czystości wody w basenie oraz dwustronną bezpieczną drabinkę, która dzięki antypoślizgowym stopniom umożliwi bezpieczne wejście i wyjście z basenu. Dołączona do zestawu instrukcja obsługi ułatwi Ci montaż basenu. Basen stelażowy marki Intex to idealne miejsce do wspólnej zabawy i odpoczynku w gronie rodziny. Ciekawa kolorystyka ścianek zewnętrznych doskonale łączy się z kafelkowym wypełnieniem wewnątrz basenu. Tak eleganckie połączenie z pewnością przypadnie Ci do gustu!
Dlaczego Intex
Firma Intex to marka która jest doskonale rozpoznawalna na całym świecie i uchodzi za jednego z najbardziej profesjonalnych producentów w swojej dziedzinie. Intex prezentuje bardzo ciekawą ofertę produktów takich jak: baseny ogrodowe stelażowe, baseny rozporowe, pontony, materace do spania oraz pływania, SPA, a także wiele akcesoriów dodatkowych, które przydadzą się w trakcie wypoczynku, lub elementy wyposażenia do innych produktów tej marki. Popularność swoich produktów zawdzięcza ponad 40-letniej obecności w branży. Artykuły marki Intex, zanim trafią do rąk konsumentów, podlegają kompleksowej kontroli i poddawane są serii testów wyznaczając najwyższy poziom jakości spośród wszystkich producentów tego typu artykułów na świecie, co niewątpliwie jest wyróżnikiem tej marki.
dlaczego_intex

24 innych produktów w tej samej kategorii: