Basen ogrodowy Bestway 57321

57321

Nowy produkt

249,00 zł z podatkiem

-50,00 zł

299,00 zł z podatkiem

 • wymiary: 396 x 84 cm
 • pojemność 7430 litrów
 • w zestawie:
  - basen ogrodowy
  - pompa filtrująca 
  - niezbędne do podłączenia pompy akcesoria
  - wkład filtrujący do pompy
  - łatka naprawcza 
  - instrukcja w języku polskim
 • wykonany z wytrzymałego PVC

Więcej szczegółów

998 Przedmiotów

Wymiary basenu 396 x 84 cm
Waga 17.4 kg
Zalecane wypełnienie wodą 80 %
Pojemność 7430 l
Przewidywany czas montażu 20 minut
Wydajność pompy 2006 l/h
Zasilanie pompy 220-240V
Materiał wykonania PVC
Wyposażenie basen, pompa filtrująca, niezbędne do podłączenia pompy akcesoria, wkład filtrujący do pompy, łatka naprawcza, instrukcja w języku polskim
Gwarancja 24 miesiące
basen_rozporowy_ogrodowy_bestway
Basen ogrodowy rozporowy Bestway 57321
Okrągły dmuchany basen rozporowy ogrodowy 396 x 84 cm z obudową z trwałego trójwarstwowego PVC to zakup, który będzie Ci służyć przez wiele wakacyjno-urlopowych sezonów. Basen rozporowy Bestway zagwarantuje doskonałą zabawę podczas długich, gorących dni. Dzieci będą mogły korzystać z niego pod opieką rodziców - z pewnością będzie to dla nich bezpieczne zajęcie. Basen ogrodowy tworzy konstrukcja dmuchanego kołnierza oraz mocnego, trójwarstwowego PVC - z pewnością spełni swoje zadanie nie tylko podczas jednego sezonu. W tym zestawie znajdą państwo nie tylko doskonałej jakości basen, ale również całe jego niezbędne oprzyrządowanie czyli nic innego jak pompę filtrującą wraz z filtrem oraz wężami podłączeniowymi, które to niezbędne elementy zagwarantują Państwu właściwe utrzymanie krystalicznej wody przez cały sezon . A to przecież w basenie jedna z najbardziej istotnych kwestii o którą powinniśmy zadbać.
Dlaczego Bestway
Gwarancja udzielana przez firmę Bestway nie jest wirtualna. Oznacza to, że jeśli basen uszkodzi się nie z naszej winy a np. z powodu wady fabrycznej to w czasie trwania okresu gwarancyjnego mamy stuprocentową pewność, że producent wymieni nam uszkodzony produkt na nowy lub naprawi ten oddany na gwarancję. Marka Bestway jest jedną z najpopularniejszych na rynku. Baseny Bestway spełniają wszysktie wymogi dotyczące bezpiecznego użytkowania. Korzystając z nich mamy pewność, że nic nie zagraża naszemu zdrowiu. Proces produkcji jest bardzo restrykcyjnie kontrolowany. Baseny marki Bestway są produkowane z materiałów o bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu są one wytrzymałe i bardzo wygodne.
dlaczego_bestway

24 innych produktów w tej samej kategorii: