Basen ogrodowy Bestway 57277

57277

Nowy produkt

589,00 zł z podatkiem

 • wymiary: 366 x 91 cm
 • pojemność 6665 litrów
 • w zestawie:
  - basen ogrodowy
  - pompa filtrująca
  - bezpieczna drabinka
  - niezbędne do podłączenia pompy akcesoria
  - wkład filtrujący do pompy
  - łatka naprawcza 
  - instrukcja w języku polskim
 • wykonany z wytrzymałego PVC

Więcej szczegółów

997 Przedmiotów

Wymiary basenu 366 x 91 cm
Waga 28.5 kg
Zalecane wypełnienie wodą 80 %
Pojemność 6665 l
Przewidywany czas montażu 20 minut
Wydajność pompy 2006 l/h
Zasilanie pompy 220-240V
Materiał wykonania PVC
Wyposażenie bezpieczna drabinka, basen, pompa filtrująca, niezbędne do podłączenia pompy akcesoria, wkład filtrujący do pompy, łatka naprawcza, instrukcja w języku polskim
Gwarancja 24 miesiące
basen_rozporowy_ogrodowy_bestway
Basen ogrodowy rozporowy Bestway 57277
Okrągły, rozporowy basen ogrodowy z obudową z trwałego trójwarstwowego PVC to zakup, który będzie Ci służyć przez wiele wakacyjno-urlopowych sezonów. Posiłkując się instruktarzem nagranym na płycie DVD z łatwością napompujesz go w zaledwie 15 minut, po czym przez kolejne kilka miesięcy pozostanie Ci już jedynie korzystanie z pięknej pogody. Model konstrukcji pozwala na wypełnienie wodą aż 80% pojemności zbiornika. Okrągły kształt oraz stabilność obudowy o wymiarach 366 x 91 cm pozwala na swobodne pływanie rekreacyjne razem z rodziną i przyjaciółmi.
Dlaczego Bestway
Gwarancja udzielana przez firmę Bestway nie jest wirtualna. Oznacza to, że jeśli basen uszkodzi się nie z naszej winy a np. z powodu wady fabrycznej to w czasie trwania okresu gwarancyjnego mamy stuprocentową pewność, że producent wymieni nam uszkodzony produkt na nowy lub naprawi ten oddany na gwarancję. Marka Bestway jest jedną z najpopularniejszych na rynku. Baseny Bestway spełniają wszysktie wymogi dotyczące bezpiecznego użytkowania. Korzystając z nich mamy pewność, że nic nie zagraża naszemu zdrowiu. Proces produkcji jest bardzo restrykcyjnie kontrolowany. Baseny marki Bestway są produkowane z materiałów o bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu są one wytrzymałe i bardzo wygodne.
dlaczego_bestway

24 innych produktów w tej samej kategorii: