Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Basen ogrodowy stelażowy 457 x 122 BESTWAY 56438

Producent: Bestway
  • 1499,00
  • 56438 56438z
  • -
    +
  • W magazynie
Kolor: inny
Gwarancja: 24 miesiące

Wiadomo, że nie ma niczego lepszego od prywatnego basenu na własnej posesji! Basen ogrodowy marki Bestway o wymiarach 457 × 122 to prawdziwy gigant wśród basenów stelażowych! Basen mieści aż 16015 litrów wody. Ten model okrągłego basenu sprawdzi się wprost idealnie dla dużych rodzin.

Baseny stelażowe marki Bestway to ulubione baseny Polaków, a to dlatego, że marka zadbała o najwyższą jakość za rozsądne pieniądze! Metalowy stelaż PRO MAX basenu ogrodowego 56438 jest niezwykle wytrzymały i solidny oraz został wykonany z materiału o wyjątkowej odporności na korozję. Materiał, który otula stelaż basenu, dzięki 3 warstwom wyściółki TRITECH jest trwały i odporny na przebicia.

Proces składania i rozkładania basenu stelażowego marki Bestway jest dziecinnie prosty i zajmuje niewiele czasu – nie potrzeba do tego nawet żadnych narzędzi! W zestawie wraz z basenem stelażowym 56438 znajdziemy wszystkie niezbędne do podłączenia pompy akcesoria oraz oczywiście oryginalną pompę filtrującą 58386 wraz z wkładem, która kompatybilna jest z filtrami typu 2. Zestaw wyposażyliśmy również w matę na basen marki Bestway  (58038), która będzie chronić wodę basenową przed zanieczyszczeniami. Dodatkowo oprócz instrukcji w języku polskim czy zestawu łatek naprawczych do zestawu dodano jeszcze drabinkę basenową marki Bestway (58331)! Drabinka ma idealną wysokość i jest specjalnie zaprojektowana pod model basenu nr: 56438.