Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Basen ogrodowy stelażowy 366 x 76 BESTWAY 56681 Zestaw 16w1

Darmowa dostawa Producent: Bestway
 • 599,00
 • 56681z 56681
 • -
  +
 • W magazynie
Dodatkowe informacje:

 

 • Model – 56681
 • Wymiary – 366 × 76 cm
 • Waga – 23.6 kg
 • Materiał – PVC
 • Pojemność – 6473 litrów
 • Wypełnienie – 90%
 • Wydajność pompy – 1249 l/
Wyposażenie:
 1. Basen stelażowy
 2. Pompa filtrująca
 3. Filtr do pompy
 4. Sitka do pompy
 5. Zaciski do pompy
 6. Węże do pompy
 7. Chemia basenowa – Multitabletki 10 szt x 20g
 8. Dozownik chemii
 9. Zestaw łatek naprawczych (dodatkowe 6 szt)
 10. Termometr basenowy
 11. Siatka do wyławiania nieczystości
 12. Kółko dmuchane
 13. Instrukcja w języku polskim
 14. Poradnik “Basenowe ABC
 15. Pokrywa basenowa
 16. Mata pod basen
Kolor: niebieski
Gwarancja: 24 miesiące

Gwarantujemy, nic nie przynosi takiej ulgi w upalny dzień jak relaks w swoim prywatnym basenie stelażowym. Jesteśmy przekonani, że posiadanie własnego basenu ogrodowego przyniesie Tobie i Twoim bliskim wiele radości. Kiedyś posiadanie własnego basenu kojarzyło się z luksusem, na który prawie nikt nie mógł sobie pozwolić. Teraz dzięki marce Bestway ten luksus jest dostępny dla każdego!

Marka Bestway to ulubieniec Polaków. Od kilku lat baseny marki Bestway są hitem sprzedażowym w naszym kraju. A dlaczego właśnie marka Bestway zyskała nasze zaufanie? To dlatego, że baseny marki Bestway to gwarancja jakości, łatwości montażu i rewelacyjnej ceny! Model basenu stelażowego 56681 ma wymiary 366 cm na 76 cm.
Pojemność basenu to 6473 litrów wody.

Basen występuje w kolorze niebieskim, ma trwałą stalową ramę PRO MAX, a ścianki basenu posiadają potrójną warstwę i są wykonane z laminowanego PVC wzmocnionego siatką poliestrową – taki materiał jest wyjątkowo odporny na mechaniczne uszkodzenia. Ten model został zaprojektowany z myślą o dużych rodzinach. Basen stelażowy jest gotowy po wykonaniu 4 szybkich kroków. Krok pierwszy to oczyszczenie i wyrównanie terenu, na którym ma stanąć basen stelażowy. Krok drugi to rozwinięcie powłoki, krok trzeci czyli złożenie stelażu (bez użycia jakichkolwiek narzędzi!) i ostatni krok czyli napełnienie basenu wodą – gotowe! To wyjątkowo prosty i szybki proces! Aby zadbać o bezpieczeństwo i czystość wody w basenie do zestawu dołączono pompę filtrującą 58381 marki Bestway wraz z wszystkimi akcesoriami niezbędnymi do jej podłączenia oraz wkład filtrujący do pompy. Pompa dołączona do zestawu kompatybilna jest z filtrami typu 1. Zalecamy, aby filtr w basenie przepłukiwać pod bieżącą wodą co ok 3 dni oraz całkowitą wymianę filtra co 2-3 tygodnie – w zależności od częstotliwości użytkowania basenu stelażowego. W zestawie znajdziesz też 6 łatek naprawczych (zestaw składający się z samoprzylepnych naklejek)